Menu

Survıvor 2017 Nerede Olacak Ve Çekilecek

survivor-2017-nerede-olacak
Ekranların reyting rekortmeni yarışması Survıvor ünlüler gönüllüler 2017, Şubat ayı içerisinde ekranlardaki yerini alacak. Dünyanın en zor yarışması olan, yarışmacıların hayatta kalabilmek için mutlaka oyun kazanmasını gerektiren Survıvor, beklenildiği gibi yarışmanın yapımcısı olan Acun Ilıcalı’nın kanalı olan Tv8 de yayınlanmaya devam edecek.

Televizyon dünyasında düzenlenen en zorlu yarışma olan Survıvor’ın normal sezonu bu sene de Dominik Cumhuriyetinde çekilecek.

Normal sezon bittiğinde son kalan 4 yarışmacı ile çekimlere Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde devam edilecek ve SMS oylamasında 1. olan yarışmacı büyük ödül olan 500 bin TL’nin sahibi olacak.

Peki, Survıvor 2017’nin kadrosunda kimler olacak?

Bu konuda çeşitli söylentiler devam ederken en etkili açıklama Acun Ilıcalı’dan geldi. Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada yarışmaya bu sene pek çok sürpriz ismin katılacağını ama bu isimleri şuan için açıklamanın doğru olmayacağını belirtti.

Televizyon dünyasındaki dedikodulara göre bu isimlerden 2 tanesi eski Beşiktaşlı futbolcu Daniel Amokachi ve sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz olacak.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain