Menu

Survivor 2017 Ne Zaman Tüyolar

survivor-2017-ne-zaman-baslayacak
Survivor 2017 Ne Zaman Başlayacak?
TV 8 ekranlarının fenomen yarışmalarından Survivor büyük bir izleyici kitlesine sahiptir. Survivor başladığı yıllardan beri büyük bir ilgi ile takip edilmeyi başaran programlardan biri olmuştur. Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını yaptığı program hakkında detaylı bilgilere ulaşıldı.

Acun Ilıcalı Sürpriz Açıklama

TV 8 mikrofonlarına konuşan Acun Ilıcalı Suevivor hakkında tüyolar verdir. Survivor yarışmasının Şubat 2017’de ekranlarda olacağı açıklandı. Acun Ilıcalı’nın verdiği röportajda bu sezon Survivor’da sürpriz isimlerin olacağı da açıklandı.

Acun Ilıcalı yaptığı konuşmada isimleri duyanların çok şaşıracağını ve güleceğini ifade etti. Bilindiği gibi Acun Ilıcalı Survivor’a sürpriz isimler eklemeyi oldukça seviyor. 2016 sezonunda Yılmaz Morgül ile sürpriz yapan ünlü sunucunun bu sezon kimi Survivor’da yarıştıracağı ise büyük merak konusu.

Acun Ilıcalı isim vermese de bu sezon 2017 Survivor’sa Pascal, Nihat Doğan, Ümit Karan ve Hasan Yalnızoğlu gibi isimlerin yeniden yer alacağı konuşulmaya başlandı.

Survivor Şubat ayında izleyicileri ile buluşmaya geliyor. Survivor’un Şubat ayında yayınlanacağını duyan kişiler başvuruda bulunmak için sabırsızlanmaktadır. Survivor bu sezon oldukça iddialı geliyor.

One Response
  1. Hüseyin kurum 19 Aralık 2016 / Cevapla

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain