Menu

Survivor 2017 Kimler Var

survivor-2017-kimler-var
Survivor 2017 Kimler Katılıyor Açıklandı mı?
Yayınlandığı günden itibaren büyük bir ilgi ile takip edilen Survivor 2017 sezonunda da izleyiciler ile buluşmaya aday olduğunu açıkladı. Acun Alıcalı’nın düzenlediği program hırslı yarışmacıları konuk etmektedir.

Survivor 2017 katılacaklar arasında kerimcan durmaz’ın ismide geçiyor ama şu an kesin değil bir diğer isim ise furkan kızılay çocuklar duymasındaki havuç.

2017 Şubat ayında yarışmanın başlayacağı açıklandı. Acun Ilıcalı tv8 mikrofonlarına verdiği röportajda bu sene oldukça önemli isimlerin yer aldığını açıklar iken yine izleyicileri şaşırtacak isimlerin olacağı mesajını da verdi.

Yapılan açıklamada bu sezon Survivor’da izleyicilerin oldukça şaşıracağı ve ismi duyduğunda oldukça güleceği isimlerin yer alacağı mesajını verdi. İsimleri açıklamayan Acun Ilıcalı bu isimlerin sürpriz olduğunu ifade etti

Survivor’da Yer Alacak İsimler Belli Oldu

2017 Şubat ayında yapılacak olan yarışmanın detayları ortaya çıktı. Yapılan araştırmalara göre bu sezon oldukça çekişmeli geçecek. Survivor’a katılacak isimler arasında önceki yılların şampiyonları yer alıyor.

Daha önce Survivor’a iki defa katılan yarışmacılardan Turabi ve Hilmicem’in Survivor 2017 kadrosunda da yer alacağı açıklandı. Geçen yıl Survivor’a katılımlarda ismi açıklanan fakat yaptığı gündemdeki açıklamaları ile büyük tepki toplayan Nihat Doğan’ın da bu sezon Survivor’da olacağı duyuruldu. Nihat Doğan Survivor’da olacağını kendi sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain