Menu

Survivor 2017 Kimler Olacak

survivor-2017-kimler-olacak
Yüksek reyting oranlarına sahip olan Survivor yarışması, yayınlandığı zaman aralıklarında ülkemizin en çok konuşulan konuları arasında yer alırken yapımcısı Acun Ilıcalı’da hem başarı hem de büyük bir kazanç sağlıyor.

Bundan önceki yarışmalar tropik adalarda ve ülke dışında çekilirken Survivor 2017 ile ilgili çıkan ilk dedikodu, önümüzdeki yıl yayınlanmaya başlayacak yarışmanın İzmir Çeşme’de yapılacağı yönünde.

Peki, Survivor 2017 Yarışmacıları Kimler Olacak

Bilindiği üzere yarışma formatı ünlü isimlerden oluşan Ünlüler Takımı ile halk içerisinden seçilmiş ve tanınmayan simaların oluşturduğu Gönüllüler Takımının rekabeti ile oluşmuş durumda.

Hal böyle iken popüler isimlerin ve tanınmış simaların ekranlarda olması, yarışmanın daha çok izlenmesine ve yarışma formatı ve görsel güzelliklerin de kullanılmasıyla da kendisine büyük bir takipçi ve izleyici kitlesi oluşturmasına olanak sunmaktadır.

Gönüllüler takımından oluşacak isimler için başvurular ve elemeler başlamış durumda bulunurken Ünlüler takımında yer alacak ünlü isimler ile de görüşmeler başlamış durumda.

Aynı zamanda programın sunucu ve yönetmeni olan Acun Ilıcalı Survivor 2017 Ünlüler Takımında yer vereceği isimleri henüz açıklamazken kulislerde geçen dedikodular Kerem Bursin, Kerimcan Durmaz, Dünyaca ünlü Kickboks dövüşçüsü Gökhan Saki ve Beşiktaşlı eski futbolcu Daniel Amokachi ile anlaşmaların tamamlandığı yönünde.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain