Menu

Survivor 2017 Kimler Katılıyor?

survivor-2017-kimler-katiliyor
Tv8’in internet sitesinde Survivor başvurularının açılması ile birlikte herkes heyecanın yaklaştığını fark etti. Bu aşamada Survivor 2017 kimler katılıyor sorusu akıllara gelirken birçok ünlü ismin yarışmada olacağı konuşuluyor.

İlk olarak geçen günlerde Amokachi ile görüşen Acun’un bu ismi kadroya dahil ettiği konuşuluyor. Buna ek olarak son dönemde ekranların en gözde isimlerinden olan Kerimcan Durmaz’ın da yarışmada olması düşünülürken eski Beşiktaşlı futbolcu İlhan Mansız da yarışmada ki yerini alabilir.

Sporcu Olmayan Ünlülerden Kimler Katılacak?

Türkiye güzeli Ecem Çırpan’ın da yarışmaya ünlüler kadrosundan katılması bekleniyor. Buna ek olarak Kerem Bursin’in de ismi bu aşamada geçiyor.

Bu isimlerin sporculara karşı zorlanacağını düşünen çok sayıda kişi olsa da bu adaylar da düzgün fizikleri ve sürekli olarak spor yapmaları sebebiyle kadrodaki güçlü isimler arasına girebilirler.

Bu sene Yunanistan’da çekilecek olan Survivor için geri sayım başlarken artık ünlüler takımından kişilerin birer birer açıklanması bekleniyor. Heyecan hızlı bir şekilde artarken kadroların hangisinin daha güçlü olduğu konusunda da kişiler tartışmaya başlayacakları günü bekliyorlar.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain