Menu

Survivor 2017 Kadrosunda Kimler Var Merak Konusu

survivor-2017-kadrosu
Yeni sezon yaklaşırken herkes Survivor 2017 kadrosu hakkında bilgi almaya çalışıyor. Acun Ilıcalı kadrodaki birçok kişiyle anlaştığını söylerken bu isimlerin sürpriz olduğunu ve şuan söylemek istemediğini belirtse de internete birçok farklı bilgi sızıyor.

Bu sene Survivor’da olması beklenen en farklı isim olarak Kerimcan Durmaz gösterilirken, İlhan Mansız ve Amokachi gibi Beşiktaş’ın 2 eski futbolcusunun da Survivor’da olması bekleniyor.

Survivor 2017 Nerede Çekilecek?

Bilindiği üzere Survivor’lar sürekli olarak Panama’da çekiliyor. Ancak bu sene Acun bir değişikliğe gitmeye karar verirken Yunanistan’da bu programı çekecek.

Buna ek olarak da Yunanistan televizyonlarına Yunanistan ünlüleri ve gönüllüleri için de bir Survivor yapılacağı belirtildi. Tüm bunlar insanları heyecanlandırırken Yunanistan’da olacak olan Survivor da merakla bekleniyor.

Survivor’da gönüllüler takımında olmak isteyen kişiler ise TV8’in internet sitesi üzerinden başvurularına başlayabilirler.

Bu başvurular sonrasında seçmeler yapılacak ve kişilere dönüş işlemi yine mail yoluyla olacaktır. Seçilen kişiler yarışmaya katılarak 500 bin TL ödülü kazanma şansı elde edebilirler. Bunun yanı sıra tüm Türkiye’ye kendisini tanıtma ihtimali de olacaktır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain