Menu

Survivor 2017 Kadrosu Kimler

survivor-2017-kadrosu-kimler
Survivor 2017 Kadrosu Belli Oldu Mu İsimleri Açıklandı mı
Ülkemizde son yıllardır en çok dikkat çeken yarışma olan Survivor, bu sene de yaklaşmaya başladı. Kış aylarının gelmeye başlaması ile birlikte birçok kişi artık Survivor’ı beklerken nasıl bir yarışma ortaya çıkacağı da merakla bekleniyor.

Geçtiğimiz aylarda Acun Ilıcalı farklı bir konsept üzerinde durduklarını ve bu durumun kendilerini çok heyecanlandırdığını söylemişti ancak herhangi bir bilgi vermemiştir. Bu doğrultuda birçok yeni gelişme yaşanırken ayrıntılar da ortaya çıkmaya başladı.

Yarışmanın Yunanistan’da yapılacak olması ilk değişiklik olarak açıklanırken Survivor 2017 kadrosu kimler tarafından oluşacak sorusu da sorulmaya başlandı.

Ünlüler Takımında Kimler Olacak

İlk olarak şuanda devam eden Göz6 yarışmasından bir bayan ve bir erkek direkt olarak yarışmaya katılacak. Bunun dışında farklı isimler gündemde olurken en çok dikkat çeken isim olarak Kerimcan Durmaz gösteriliyor.

Kulislerde Acun’un teklifinin kabul edildiği ve Kerimcan’ın artık bir Survivor yarışmasını olduğu konuşuluyor. Bunun yanı sıra İlhan Mansız, Amokachi, Elvan Abeylegesse gibi ünlü isimlerin de Survivor 2017’de boy göstermesi beklentiler arasında.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain