Menu

Survivor 2017 Kadrosu Belli Oldu mu?

survivor-2017-kadrosu-belli-oldu-mu
Survivor 2017 Kadrosu Kimler İsimleri Açıklandı Mı
Bir dizi macera içeren yarışma programı ada şartlarında ne şekilde yaşanacağını göstermektedir. Zorlu parkurlardan oluşan yarışma programının sunuculuğunu Acun Ilıcalı yapmaktadır. Merakla beklenen Survivor yarışması hakkında Acun Ilıcalı bir açıklama yapmıştır.

Bu açıklamada yarışmacılarının bilinen isimler arasından seçileceğini duyurarak yarışma severlere bu sezonun yarışmacılarının belirlendiği açıklanmıştır.

Yayınlandığı andan itibaren reyting rekorları kıran program için her kafadan bir ses çıkarken Survivor 2017 kadrosu belli oldu mu? Sorusuna Acun Ilıcalı sanat ve spor dünyasından kişilerin yer alacağını söylemiştir.

Ayrıca eski yarışmacılar arasından da öne çıkan isimlere de yer verileceği açıklaması yapılmıştır.

2017 Survivor Yarışmacıları Kimler

2017 Survivor yarışma programı içerisinde yarışacak kişiler arasında Kerimcan Durmaz, İlhan Mansız, Ecem Çırpan, Taner Tolga Tarlacı, Gökhan Saki, Elvan Abeylegesse, Nihat Doğan, Kerem Bursin yer almaktadır. Ayrıca Göz6 yarışma programından da biri kız biri erkek olmak üzere iki yarışmacı katılacaktır.

Eski yarışmacılar arasından öne çıkan isimlere de tekrar yer verileceği belirtilmişti. Bu yarışmacılar arasında da Avatar Atakan, Nagihan Karadere, Merve Aydın gibi yarışmacılar da yer almaktadır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain