Menu

Survivor 2017 Hakkında Bilgi

survivor-2017-hakkinda-bilgi-gorsel
Survivor 2017 Hakkında Bilgi (Best Star)
Ekranların popüler yarışması olan Survivor, Survivor 2017 ile yine izleyicileri ekranlara kilitleyecek gibi. Magazin 8 mikrofonlarına Survivor 2017 hakkında bilgi veren Acun Ilıcalı yeni Survivor hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Yapılan açıklamalar ile Şubat ayında ekranlara gelecek Survivor 2017 yeni yarışmacı ve formatı ile izleyicileri şaşırtacağa benziyor.

Survivor 2017 Yarışmacıları Belli Olmaya Başladı mı?

Magazin 8 mikrofonlarına açıklama yapan ünlü yapımcı Acun Ilıcalı, Suvivor 2017 hakkında ” Önümüzdeki sene de oldukça iddialıyız. Güzel bir Survivor olacağını düşünüyoruz. Bu konudaki çalışmalara yavaş yavaş başladık. Ancak yarışmacıların kim oldukları hakkında sürpriz olması nedeni ile söyleyemeyeceğim.

Bu isimlerin tek tek çıkması daha iyi olur. Ancak 2- 3 tane çok güzel isim var. Söylesem çok güleceğiniz isimler” ifadelerini kullanarak izleyicileri oldukça meraklandırmıştır.

Survivor 2017 Hangi Tarihte Başlayacak?

Yapılan açıklamalar neticesinde Survivor 2017 Şubat ayında ekranlara gelecek. Her sezon farklı isimler ile gündem yaratan yarışma, bu senede oldukça iddialı yarışmacılar ile izleyicilerin karşısına çıkacağı açıklandı. Survivor 2017 yarışması daha önceki dönemlerde olduğu gibi yine Dominik Cumhuriyetinde çekilecektir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain