Menu

Survivor 2017 Başvuru Formu

survivor-2017-basvuru-formu
Survivor 2017 Başvuruları Ne Zaman Yapılıyor
Survivor 2017’nin başlama tarihi yaklaşırken izleyicilerin heyecanı da yükseliyor. Ancak bazı kişiler daha farklı bir heyecan duyuyorlar.

Birçok kişi Survivor 2017’ye katılarak yarışmacı olmak ve kendisini ekranlarda göstermek istiyor. Bir yandan 500 bin TL değerinde ki para ödülü, bir yandan ünlü olma şansı birçok kişiyi cezbeden etmenler oluyor. Bunun için de kişiler TV8’in internet sitesinde yer alan Survivor 2017 başvuru formu ile birlikte başvurularını gerçekleştiriyorlar.

Başvuru Formunda Hangi Bilgiler İsteniyor?

İlk olarak başvuru formu üzerinde kişilerin kişisel bilgilerini girmeleri gerekiyor. Bu bilgilerde herhangi bir zorluk yaşamayan kişiler form içerisinde yer alan diğer sosyal sorularda biraz daha zorlanabilirler.

Bu aşamada ilk olarak daha önce yapılmış olan Survivor’lar hakkında ki düşünceleriniz soruluyor. Kendinize en yakın hissettiğiniz yarışmacılar, adada en çok zorlanacağınızı düşündüğünüz durum, insanlarla anlaşma düzeyi gibi sosyal sorular da yöneltiliyor.

Bu sorulara kişilerin en doğru cevapları vermesi gerekiyor. Aksi halde ilgi çekici olmak ya da farklı bir şekilde gözükmek için başvuru formunu dolduran kişilerin seçmelerde çok zorlanacağı belirtiliyor.

 

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain