Menu

Survivor 2017 Aday Kadrosu Ünlüler Kimler Olacak

survivor-2017-oyunculari-unluler-kadrosu
Survivor 2017 Adayları Kimler Yarışma adayları Hakkında Bilgi
En sevilen ve en çok izlenen yarışma programı unvanını yıllardır elinde bulunduran Acun Ilıcalı’nın sunduğu Survivor’ın merakla beklenen 2017 kadrosu yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı.

Acun Ilıcalı’nın merakla beklenen açıklamasının ardından geçen sezonlarda olduğu gibi bu sezonda da oldukça renkli ve iddialı yarışmacıların kadroda olduğu ortaya çıktı.

Tv8 ekranlarında yayımlanacak olan Survovor 2017’de daha önceki yarışmalarda yarışan birkaç yarışmacının da bu sezonun kadrosunda yer alacağı yapılan açıklamada yer aldı. Merakla beklenen Survivor yarışmacılarından bazılarını aşağıda sizler için sıraladık.

Survivor 2017 Aday Kadrosu

Yeni sezonda Survivor’a gidecek olan yarışmacıların Kerem Bursin, Nihat Doğan, Elvan Abeylegesse, Gökhan Saki, Taner Tolga Tarlacı, Ecem Çırpan, İlhan Mansız ve Kerimcan Durmaz olduğu açıklandı.

Şuanda TV8 ekranlarında halen yayımlanmaya devam eden Göz6 programından da iki yarışmacı bilindiği üzere Survivor kadrosuna alınacak. Göz6 yarışmasında yer alan ve yarışmayı birinci olarak bitiren bir kız ve bir erkek yarışmacı daha önce de açıklandığı gibi Survivor kadrosuna alınarak yarışmacı olarak yarışacak ve adaya gönderilecek

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain