Menu

Sultan Köroğlu Kılıç Kimdir / Aşk Laftan Anlamaz Dizisi Emine


Aşk Laftan Anlamaz dizisinde Hayat Murat ile tesadüf ile bir alışveriş merkezinde tanışır. Dizi Hayat ve Murat’ın aşkları kavga ile başlar ama sonra keyifli bir aşk hikâyesine döner. ve Hayat yine tesadüfen Murat (Burak Deniz) ile aynı şirkette iş bulur.

İki gencin aşkları burada filizlenir. Aşk Laftan Anlamaz dizisinden Hayat’ın annesi rolünü Sultan Köroğlu canlandırmaktadır.

Emine isimli karakter (Sultan Köroğlu) Giresun’da köyde yaşar fakat ilerleyen zamanlarda kızı Hayat’ın yanına İstanbul’ geçici olarak gelir.

Arkadaşlarıyla yaşamaya alışan Hayat annesinin gelmesiyle eve geliş gidiş saatleri sıkıntı yaratmaya başlar. Emine Hanım’ın (Sultan Köroğlu) geçici ziyareti uzun süreli kalıcı bir hal alır.

Hayat’ın özel hayatı annesiyle aynı evde yaşarken gergin dakikalara sebep olur. Emine karakteri her durumda kızının iyiliği için sorgu sual etse de Hayat’ın iş yerinde ki çalkantılı günleri bu anlamda sabrını zorladığı sahneler vardır.

Zamanla Hayat’ın (Hande Erçel) annesi Emine Hanım ( Sultan Köroğlu) kızına karşı daha anlayışlı ve yanında destek olmaya yönelik davranışlar sergilemeye başlar.

Sultan Köroğlu Biyografi

Sultan Köroğlu 5 Mayıs 1969 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. 47 yaşındaki oyuncu Zafer Kılıç ile evlidir.

Sultan Köroğlu eğitimini Mersin Üniversitesi’nde Güzel Sanatlar Oyunculuk Bölümünde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimi 2007 yılında olmuştur.

Sultan Köroğlu Fiziksel Özellikleri

Sultan Köroğlu 1.67 cm boyunda, 73 kg ağırlığındadır. Burcu başaktır. Oyuncunun göz rengi kahverengidir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain