Menu

Süleyman Felek Kimdir / Aşk Laftan Anlamaz Dizisi Kerem


Aşk Laftan Anlamaz dizisi kadrosunda yer alan Süleyman Felek, Kerem karakterini canlandırır. Murat’ın ( Burak Deniz) askerlik arkadaşıdır. Sonrasında ise Murat’ın şoförlüğünü yapar.

Kerem delikanlı ve maço tavırları olan bir karakterdir. Murat ile yalnız kaldıkları zaman dert ortağıdır. Bunun dışındaki zamanlarda şoförlüğünü yapar ve saygısını her zaman korur. Maço tavırları Murat’ı çok güldürür.

Hayat’ın (Hande Erçel) ev arkadaşı İpek’e âşıktır. İpek önce Kerem’e yüz vermez, güvenmek istemez fakat ilerleyen zamanlarda Kerem ilgisi ve sevgisine karşılık görecektir. İpek’in erkek gibi tavırları vardır ve sert kız olması Kerem’in daha çok hoşuna gider.

Süleyman Felek Biyografisi

Süleyman Felek 25 Eylül 1987 tarihinde Ordu’da doğmuştur. Oyunculuk eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nden almıştır. Televizyon ekranlarına ilk defa 2011 yılında dizi oyunculuğu ile başlamıştır. Süleyman Felek, Selin Görgülü ile evlidir.

Süleyman Felek Fiziksel Özellikleri

29 yaşındaki oyuncu Süleyman Felek 1.80 cm boyunda, 76 kg ağırlığındadır. Yakışıklı oyuncu esmer ve kahverengi gözlüdür. Burcu terazidir.

Süleyman Felek Sosyal Medya Hesapları

Süleyman Felek’in Instagram hesabına “suleymanfelek” olarak ulaşılabilir. Yaklaşık 95 bin takipçisi olan Aşk Laftan Anlamaz’ın Kerem’i sosyal medya hesabından takipçileriyle setten ve özel hayatında görüntü ve videolar paylaşarak sürekli etkileşim halindedir.

Oyuncu Süleyman Felek’in Twitter hesabına @SuleymanFELEK ismiyle ulaşılabilir. Yakışıklı oyuncu Twitter hesabında, Instagrama göre daha az takipçisi vardır, 859 takipçiye sahiptir.

Bu hesabını da çoğunlukla dizi başlama saatleri, günlerini, sevdiği sözleri daha çok retweet ederek kullanır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain