Menu

Solmaz Nurullah Aşkı Ne Oldu Son Durum Nedir?

solmaz-nurullah-aski-ne-oldu
Solmaz Nurullah Ne Oldu Ayrıldımı Evleneceksen Gel Hakkında Bilgi
Show TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın yaptığı Evleneceksen Gel Nurullah ve Solmaz’ın aşkı ile oldukça gündemde.

Nurullah ile Solmaz aşkının tartışmalı bir şekilde bitmesi üzerine gelen taliplerin olması nedeni ile tartışmalar farklı bir boyut kazanmaya başlamıştır.

Nurullah Solmaz’ı Neden İstemiyor?

Solmaz’ın ekran karşısındaki tavırlarından rahatsızlığını dile getiren Nurullah ilişkilerinin bu şekilde yürüyemeyeceğini dile getirmektedir.

Solmaz2ın ekran karşısında dans etmesi Nurullah tarafından olumlu karşılanmamaktadır. Nurullah ile aralarındaki tartışmanın artması üzerine ayrılma kararı alan Solmaz Nurullah ile barışması için ailesi ile tanışması gerektiğini dile getirmiştir. Nurullah ise Solmaz’ın hakaretlerinden sonra annesinin böyle bir tanışmayı kabul etmeyeceğini dile getirmiştir.

Solmaz’ın dans etmeyi bırakmasını isteyen Nurullah Solmaz’dan bu konuda ret cevabı almıştır. Son yaşanan gelişmeler üzerine Solmaz’ı aradığını dile getiren Nurullah Solmaz’ın telefonlarını açmadığını iddia etmiştir.

Rahatsızlığından dolayı stüdyoya gelmeyen Solmaz telefon ile canlı yayına bağlanarak telefonu bilerek açmamazlık yapmadığını sesini duymadığını iddia etmiştir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain