Menu

Simay Barlas Kimdir / Hayat Bazen Tatlıdır Dizisi Gözde


Simay Barlas Hayat Bazen Tatlı’dır dizisinde Gözde karakteri ile Star TV ekranlarında boy gösterecek. Bir okulda geçen olayların anlatıldığı dizide öğretmen öğrenci ilişkisi çok esprili bir şekilde kaleme alınmış.

Simay Barlas dizide okulun güzelliği ile ön planda olan öğrencilerinden birini ve Hayat öğretmenin kız kardeşini canlandırıyor ve kimi zaman kavgaları kimi zaman eğlenceli yapısı ile ön plana çıkıyor.

Daha önceki okulunda yaşadığı tatsızlıklar yüzünden çok zor günler geçiren ve ablası ile birlikte bir devlet okuluna gelen genç bir kızı canlandıran Simay aslında dizinin başrol oyuncularından biri ve rolü için çok heyecanlı olduğunu her fırsatta belirtiyor.

Aynı Zamanda Modellik Yapıyor

Simay Barlas çok genç bir oyuncu. 1998 doğumlu olan genç ve güzel kız henüz 19 yaşında. 1.65 boyunda ve 48 kilo olan Simay kahverengi gözlere ve kahverengi saç rengine sahip.

Daha önce modellikte yapan oyuncu Neşe Erberk mankenlik ajansına bağlı olarak çalışıyor ve şimdiye kadar birçok defileye ve katalog çekimine çıkarak boy gösterdi.

Aynı zamanda şimdiye kadar birçok reklam projesinde de görev alan Simay mesleğini çok sevdiğini belirtiyor.

Oyunculuğun çok başında olduğunu ve kendini geliştirmek için sürekli eğitim aldığını söyleyen genç kız lise mezunu ve aynı zamanda üniversiteye hazırlanıyor.

Üniversite eğitiminin çok önemli olduğunu bildiğini söyleyen Simay yakın zamanda sınavlara gireceğini de belirtiyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain