Menu

Şevkat Yerimdar Dizisi Konusu Ve Başrol Oyuncuları


Şevkat Yerimdar adlı dizi daha önce sinema filmi olarak çekilmiş ve oldukça ilgi görmüştü. 2013 yılındaki başarıdan dolayı filmin yapımcıları Şevak Yerimdar adlı sinema projesini dizi film olarak geliştirmeye karar verdi.

Dizinin Başrol Oyuncuları
Başrollerini Özgürcan Çevik, Başak Parlak, Tarık Papuççuoğlu, Cezmi Baskın ve Seyhan Kurunun üstlendiği Şevkat Yerimdar adlı komedi dizisinde başrol kadrosuna çok ünlü bir isim daha eklenecek ama dizi yapımcıları şimdiden bu ismi açıklamadı ki izleyicilerde büyük bir merak oluşsun.

Yönetmenliğini Bülent İşbilen’in yaptığı Şevkat Yerimdar adlı dizinin senaryosunu Erol Hızarcı yazmakta.

Şevkat Yerimdar hangi kanalda başlayacak ve dizinin konusu ne?

Şevkat Yerimdar 2013 yılında sinema filmi olarak beyaz perdeye inmiş ve oldukça güzel tepkiler almıştı. Dizi içerisinde aşk ve komedi temaları aynı anda işlenmekte.

Sinema dilminde yumurta dükkanı işleten Şevkat ile onun dükkanına araba ile girerek bütün yumurtaları kıran Pelin’in büyük bir kavgayla başlayan arkadaşlıkları anlatılmış ve izleyiciler bu senaryodan oldukça etkilenmişlerdi.

Dizinin yeni çekilecek bölümleri de komedi üzerine olacak. Aynı zamanda dizinin ana karakterleri olan Şevkat ile Pelin arasındaki arkadaşlık ileride büyük bir aşka dönüşecek.

Ama Pelin’in ailesinin oldukça zengin olması bu aşkın önüne sürekli engeller çıkaracak olsa da Şevkat, inatçı karakteri ve delikanlılıktan ödün vermeyen hareketleri ile bu engellerden kurtulmayı başaracak.Kısacası dizi de büyük bir aşk ve bol bol komedi sahnesi göreceğiz.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain