Menu

Sevkat Yerimdar Dizisi Hangi Kanalda Ne Zaman Başlayacak


Vizyona girmesinin ardından çok sayıda kişi tarafından izlenen ve beğenilen film dizi oluyor. Beğeni gören dizilerin filmlerinin çekilmesiyle sık karşılaşıyoruz.

Ancak, filmlerin dizi olması nadir gerçekleşen olaylar arasındadır. Uzun bir süredir, dizinin tanıtım fragmanları yayınlanmaya başlanmıştı. Ancak, dizinin ne zaman ve hangi kanalda başlayacağına ilişkin sorular cevap bulamamıştı.

Hangi Gün Başlıyor?

Komedi türünde olan filmin dizi olarak yayınlanmaya başlayacağı tarih belli oldu. Filmi izleyip beğenenler için iyi bir haber geldi. Basınla paylaşılan bilgilere göre, dizi 3 Ocak 2016 tarihinden itibaren yayın hayatına başlıyor.

Dizinin başrol oyuncusu ise, filmde de başrol olarak yer alan Özgürcan Çevik. Başarılı ve genç oyuncu, filmde sergilediği performans sayesinde, çok sayıda kişinin beğenisini toplamıştı. Dizi ekibi aynı başarının dizinin yayınlandığı süre boyunca da devam etmesini bekliyor.

Türkiye’nin en başarılı ve büyük televizyon kanallarından Fox TV ekranlarında salı günü yayın hayatına başlayacak olan diziyi saat 20:00‘da izleyebilirsiniz. Şu an için dizinin hangi tarihte yayına gireceği belli değil.

Filmi beğenenlerin diziyi de beğenmeleri muhtemel görünüyor. Konusunda bir değişiklik yapılmayan filmde ana karakterin hayatı ve gün boyunca yaşadığı maceralar anlatılıyordu.

Dizide de bu konunun daha genişletilmiş ve detaylı şekilde ele alınması bekleniyor. Şevkat karakterinin iş ve aşk hayatını ekranlara getirecek diziyi izlemek için çok beklemeniz gerekmiyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain