Menu

Seviyor Sevmiyor Reyting Sıralaması Ve Sonuçları Nasıl?

seviyor-sevmiyor-reyting
Atv ekranlarında oynayan dizi 15 Temmuz darbe girişim sonrası bir süre dizi çekimlerine ara vermek zorunda kalmıştır. 15 Haziran’da ilk bölümü ile Atv ekranlarında yer almıştı.

Ana haber bültenlerine yoğunluk verilerek darbe girişim haberlerine ekranlarda daha çok yer verildiği için dizi bölümleri yayınlanamamıştır. Bu yüzden dizi sezon finalini erken yapmak zorunda kalmıştır.

Reyting Sıralaması:

Darbe girişim olaylarından sonra, Pazar günleri Atv ekranlarına tekrardan geri dönmüştür. Geri dönüşü ile birlikte Atv ve diğer yerli kanallarda izlenen diziler listesinin ilk sırasına yerleşmiştir.

3.5 oranında yükselişe girerek en çok izlenen dizi listesine girmiştir. Daha sonra ki bölümlerin yayınlanması ve yeni dizilerin çıkması ile birlikte reyting sıralaması istenilen doğrultuda olmamış ve ilk 20’ye girememiştir.

Yeni sezon bölümleri ve Atv ekranlarına yeniden dizinin dönüşü ile reyting sıralaması 3,33 oranında artış göstererek listenin ilk üçüncü sırasına yükselişe geçmiştir. Yeni bölümleri ile izleyicilerini ekran başına bağlayacak gibi görünüyor. Pazar günleri Atv ekranlarında saat 20:30’da yayınlanacaktır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain