Menu

Seviyor Sevmiyor Müzikleri

seviyor-sevmiyor-muzikleri
Seviyor sevmiyor dizisi tüm yaz boyunca atv ekranlarında fragmanları geçen ve dizi izlemeyi seven insanları merakta bırakan bir dizi olmuştur. Dizi senaryosunun kaliteli olmasına rağmen çok yavaş ilerlemesi ve olayların heyecanlı bir şekilde akmaması sebebiyle dizinin reytinglerinde zamana düşüş olmuştur.

Buna rağmen çocukluk aşkını anlattığı için herkesin dikkatini çekmeyi başarmış bir dizidir. Çünkü her insanın bir çocukluk aşkı vardır.

Dizi yayınlanırken zaman zaman flashback yaparak yani geçmişe dönerek çocukluk anıları anlatılmaktadır. Tabi ki bu zamanlarda çalan şarkılarda hepimizi derinden etkileyen şarkılar kullanılmaktadır.

Eski Şarkıların Dizilerde Kullanılması

Çocukluk yıllarımızda yeni çıkan bir şarkıyı ne zaman duysak o şarkıyı beğenelim beğenmeyelim hepimiz etkileniriz ve bize bir zamanların ruhunu yeniden yaşatır.

Bu nedenle dizi çocukluk yıllarına dönen kızın anılarını anlatmaya başladığı zaman Mirkelam’ın güzel şarkılarını çalmaya başlar. Dizilerde eski şarkıları duymak belki de o diziyi daha çok sevmemizi sağlar. O yıllarda kaliteli Türkçe pop şarkılarının çalınması bizi o sahnede derinden etkileyebilir ve eskilere götürebilir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain