Menu

Seviyor Sevmiyor Deniz Kimdir Boyu Kaçtır?

seviyor-sevmiyor-deniz-aslan
Atv Kanalında Seviyor Sevmiyor Dizisi Deniz Kimdir Boyu Kaçtır?
Son dönemlerde çok fazla kişi tarafından beğeni alan ve izlenen diziler arasına girme başarısını yakalamış olan Seviyor Sevmiyor, her hafta pazar günleri ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Dizinin genç ve yetenekli kadın başrol oyuncusu Zeynep Çamcı’nın dizinin bu başarısında büyük katkıları olduğu görülmektedir. 28 yaşındaki oyuncu, Muğla’nın Bodrum ilçesinde dünyaya gelmiştir. İstanbul İletişim Fakültesi televizyon ve radyo bölümünden mezun olmuştur.

Mezuniyetinin ardından çeşitli dizilerde yer almıştır. Tecrübe kazanan ve mesleğinde ilerleyen oyuncu şu an devam eden Seviyor Sevmiyor isimli diziyle büyük hayran kitleleri edinmiştir. Bu dizi sayesinde daha çok sayıda insana ulaşma imkanı da bulmuştur.

Oyuncunun kazandığı ödüller arasında 50. Uluslararası Altın Portakal Film Festivali’nde kazandığı en iyi kadın oyuncu ödülü bulunmaktadır. Oyuncunun genç yaşına rağmen aldığı bu ödül, oyunculuk yeteneğinin bir kanıtı niteliğindedir. Ünlü oyuncunun boyu 1.62 metredir.

Oyuncu neden bu kadar çok sevilmektedir?

Samimiyetini ekranlara yansıtan Zeynep Çamcı, doğal oyunculuk metodunu kullanmaktadır. Bu nedenle, çok daha fazla ilgi görmekte ve sevilmektedir.

 

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain