Menu

Seviyor Sevmiyor Bitti Mi Final Mi Yapacak?

seviyor-sevmiyor-bitiyor-mu
Seviyor Sevmiyor Dizisi Bitiyor Mu?
Atv ekranlarında yer alan dizinin başladığı tarihten bir ay sonra ülke genelinde darbe girişim olduğu için haber bültenlerine daha çok yer verilmiştir.

Atv ana haberlerinin uzun tutulması ve dizinin belli bir süre ekranlarda olamaması ve bölümlerinin yayınlanmaması sonucu Atv ekranlarında hala yayınlanıp yayınlanmayacağı konusunda kesin bir bilgi yoktur.

Dizi Bitti Mi, Final Mi Yapılacak?

Başrol oyunculuğunu Zeynep Çamcı ve Yiğit Kirazcı’nın rol aldığı dizi 15 Haziran’da Atv ekranlarında ilk bölümü ile yayınlanmıştır. Uzun bir aradan sonra darbe girişiminden dolayı TV’lerde darbe girişimleri yayınlandığı için dizi TV ekranlarında yer alamayınca sezon finalini erkenden yapmak zorunda kalmışlardır.

Darbe girişim tehlikeleri bittikten sonra tekrar Atv ekranlarına geri dönüş yapmıştır. Atv kanalında Pazar günleri tekrardan yayına girmeye başlamıştır. Geri dönüşü ile birlikte Atv dizileri arasında birinci sıraya yerleştirmiştir.

Yeni sezon bölümleri ve sezon finali için Pazar günleri saat 20:30’da Atv ekranlarında yeniden heyecanlı, duygusal, komik ve en güzel bölümleri ile izleyicileriyle buluşmuştur.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain