Menu

Sevda Erginci Kimdir / Hayat Bazen Tatlıdır Dizisi Kara Sevda


Güzel oyuncu Sevda Erginci, Hayat Bazen Güzeldir dizisinin güzeller güzeli Kara Sevda’sını oynamaktadır. Kara Sevda okulun en güzel kızıdır, ta ki Gözde okula gelinceye kadar.

En güzel kız unvanını taşıyan Kara Sevda hep zengin olmanın hayallerini kurmaktadır. Hayalleri uğruna Ronaldo’ya olan aşkından bile yoksun kalmayı göze alan ve kendine başka şanslar yaratmaya çalışan Kara Sevda dizi boyunca mükemmel bir oyunculuk sergilemektedir.

Sevda Erginci Kimdir?

Sevda Erginci, 3 Ekim 1993 İstanbul doğumlu, Terazi burcundan, 1.65 boyunda ve 48 kilogramağırlığında kahverengi göz ve saç rengine sahip güzel bir oyuncudur. Semaver Kumpanya ‘da oyunculuk eğitimi almış, bekâr bir genç kızdır.

23 yaşında olan güzel oyuncu Sevda Erginci, aldığı oyunculuk eğitiminin vermiş olduğu avantajlar sayesinde başarılı projelerde yer almıştır.

Terazi burcuna ait tipik özelliklere sahip olan genç oyuncu, karşılaştığı teklifleri değerlendirmesini iyi biliyor.

Başarılı oyunculuk yeteneğiyle adından söz ettiren Sevda Erginci oynamış olduğu güzel aile dizisi Hayat Bazen Tatlıdır dizisi ile kariyerinde önemli adımlar atacak gibi duruyor.

Star TV ekranlarında konusu ve kaliteli oyuncularıyla reyting rekorları kırmaya hazırlanan Hayat Bazen Tatlıdır dizisi izleyiciyi ekranların başına toplamayı başarmıştır.

Birbirinden güzel ve başarılı oyuncu kadrosu ile özellikle de genç oyuncu kadrosu ile ekran başındaki izleyicileri heyecana sürükleyen bir dizi filmdir. Kara Sevda ise filmde en çok dikkat toplayan karakter olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain