Menu

Serpil Gül Kimdir / Ölene Kadar Dizisi Sabiha


Birçok insan karakterinin, rastlantı ya da rastlantı gibi görünen gerçeklerle bir araya gelmesini anlatan Ölene Kadar dizisinde ihanet, aksiyon, aşk tutku vb. tüm öğeleri doyasıya göreceksiniz.

ATV kanalının en güvendiği projede, kaliteli ve uzun zamandır ekranlarda görünmeyen oyuncuları izleyeceksiniz.

Ölene Kadar dizisinde önemli karakterlerden bir tanesi de Serpil Gül’ün Sabiha karakteri. Sabiha kararlı ve her istediğini yaptıran ciddi bir karakterdir.

Onu bu hale getiren hayattır. Yıllardır ceza evinde olan oğlu Dağhan için üzülür ama bunu yansıtmaz kimseye Sabiha oğlu için her gün dua edecek kadar inançlıdır ve oğlu için her şeyi yapmaya hazırdır.

Oyuncu Serpil Gül Kimdir?

Ankara’dan çıkan iyi oyunculardan bir tanesi de Serpil Gül. Ankaralı oyuncu Gül, 1962 yılında doğdu. 55 yaşında olan oyuncu Aslan burcu ve bu burcun özelliklerini üstünde fazlasıyla taşıyanlardan.

Üniversite dahil tüm gençliğini Ankara’da geçiren Serpil Gül, Ankara Üniversitesinde Coğrafya ve Tiyatro bölümünü bitirdi.

2006 yılına kadar televizyon ve sinemadan uzak duran oyuncu 2006 yılında ekranlara göz kırptı. Bu ilk projesinden sonra televizyon ile ilgili projelerine devam eden oyuncu dizilerde rol aldı.

En büyük projesi Serpil Gül’ün bu sene yayınlanacak olan Ölene Kadar dizisi. Medyatik isimlerle tiyatro oyuncularını bir araya toplayarak heyecanlı konusuyla da dikkat çeken projede yer alan Serpil Gül mazlum bir anne rolü ile şimdiden en sevilen karakterlerden birine aday durumda.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain