Menu

Serkan Altunorak Kimdir / Cesur ve Güzel Dizisi Bülent


Cesur Ve Güzel dizisinde Sühan (Tuba Büyüküstün) karakterine âşık olan Bülent Cesur Alemdaroğlu’nun hayatlarına girmesiyle sevgilisini kaybeder.

Bunu yediremeyen Bülent intikam için her yolu denemektedir. Cesur’un hayatına bile kast eden Bülent hırsları için her şeyi göze alır.

Bir yandan annesi bir yandan Sühan ve Cesur Bülent’i rahatsız eder. Bülent’in tek istediği Sühan’la evlenip Korludağ imparatorluğunun başına geçmekti.

Serkan Altunorak Bülent karakteri ile sevenleri olduğu kadar nefret edilen bir portre çizmeyi oldukça başarılı yapmıştır. Bu dizide kendinden söz ettirir olmuştur.

Karizmatik Aktör Serkan Altunorak ve Projeleri

Karizmatik aktör, Serkan Altunorak 1976 yılı doğumlu 40 yaşında olan oyuncu rolleri kadar karizmasıyla da dikkat çekiyor.

Ankaralı oyuncu Hacettepe ve Mimar Sinan’da aldığı oyunculuk ve tiyatro eğitimiyle ekranlarla buluştu. 1999 yılında fenomen olan ve uzun soluklu projelerden biri olan ayrılsak da beraberiz dizisinde rol alarak ilk adını duyurdu.

Bu projelerden sonra birçok projede yardımcı rollerde yer alan oyuncu sinema projelerinde de ismini geçirdi.

Ebru Gündeş ile oynadığı bir dizide bir tabancadan çıkan kuru sıkı kurşunla yaralanması uzun süre magazin gündeminde kalırken bir süre ekranlardan uzak kaldı.

Ünlü aktör oynadığı rollerle beraber Türkiye de yayınlanan ünlü çizgi filmlerde ses verenlerden. Birçok projede sesiyle tanındı. Geçtiğimiz yıllarda oynadığı Muhteşem Yüzyıl en büyük projelerindendir.

Kasım ayında yayınlanan ve herkesi perşembe geceleri ekrana taşıyan Cesur ve Güzel dizisinde şu anda yer alıyor. Serkan Altunorak Bülent isimli karakterle.

 

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain