Menu

Serap Matyaş Kimdir / Dayan Yüreğim Dizisi Asiye


2017 yılının yeni dizilerinden birisi olan Dayan Yüreğim dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan oyunculardan birisi de Serap Matyaş’tır.

Deneyimli oyuncu Fox TV ekranlarında yer alan yeni dizide Asiye karakterini canlandıracak. Oyunculuğu ile sevenlerinden her zaman tam not alan oyuncu bu projede de sevenlerine güzel performanslar sağlayacağa benziyor.

Bugüne kadar farklı projelerde yer alan Serap Matyaş 1980 İstanbul doğumludur. Ünlü isim eğitimini de doğduğu şehirde tamamlamıştır.

Akademi İstanbul Mezunu 

Tiyatroya küçüklüğünden bu yana ilgisi olan Serap Matyaş, bu konudaki merakından sonra eğitim hayatına atılmış ve son olarak eğitimini Akademi İstanbul Tiyatro bölümünde tamamlamıştır.

Eğitim gördüğü okulu başarılı bir şekilde tamamlayan Serap Matyaş, hayatını ise Ozan Bilen ile birleştirmiştir. Uzun süredir Ozan Bilen ile evli olan çiftin güzel bir aile hayatı bulunuyor.

Oyuncunun Kişisel Özellikleri

37 yaşında olan deneyimli oyuncunun boyu 1,63 cm civarındadır. Yaşına göre oldukça genç duran Serap Matyaş aynı zamanda kendisine ve beslenmesine oldukça özen gösteriyor.

Oyuncu 56 kg ağırlığında olup göz rengi ise kahverengidir. Burçlarla da arası son derece iyi olan Serap Matyaş Akrep burcudur.

Burcunun tüm özelliklerini taşıyan Matyaş, her zaman soğukkanlılığını koruyan birisidir. Oyuncunun severek gerçekleştirdiği hobilerinden birisi ise yalnız kitap okumak ve tarihi müzeleri ziyaret etmektir.

Aynı zamanda dostlarıyla vakit geçirmekten de hoşlanan isim, belirli zamanlarda dostları ile bir araya gelmektedir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain