Menu

Semra Güzel Kimdir / Şevkat Yerimdar Dizisi Sanem


Sanem, son derece iyi niyetli, saf ve temiz kalpli bir kız olarak karşımıza çıkıyor. Gizem ve Esin ile liseden bu yana arkadaşlık yapmaktadır. Sanem karakteri hayatta güncel konulara karşı olan ilgisi ile dikkat çeker. Kendisi meslek olarak yaşam koçluğu yapmaktadır ve kendisine gelen müşterilerin hepsi zengin fakat mutsuz kadınlardan oluşur.

Semra Güzel Kimdir?

Semra Güzel, 6 Haziran 1984 yılında İzmir’de doğmuştur. İkizler burcudur. Kendisi 55 kilo olup boyu ise 1.70’tir. Güzel oyuncu kahverengi gözlü ve kahverengi saçlıdır.

Semra Güzel, İstanbul Üniversitesi-İletişim Fakültesi mezunudur. İlkokul, ortaokul ve liseyi İzmir’de tamamlamıştır. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra ise Almanya’ya gitmiştir.

İstanbul’daki eğitiminden sonra Almanya’da da estetiysen diplomasını almayı başarmıştır. Kendisi genç yaşta iş hayatına başlayan oyuncular arasındadır.

2004 yılında Almanya’da almış olduğu diploma ile yine Almanya’da estetik merkezi açmıştır. 2011 yılında kadar da burada, bu alandaki çalışmalarını devam ettirmiştir.

Semra Güzel 2012 yılında tekrar İstanbul’a dönmüş ve kısa süre sonra Türkiye’de bir tiyatro okuluna kaydolmuştur.

Kendisine gelen dizi tekliflerini değerlendirmeye başlamış, bunun yanı sıra da kalıcı makyaj üzerine çalışmalarına devam etmiştir.

Genç oyuncu yaşamının her anını dolu dolu yaşamayı kendisine bir amaç olarak belirlemiş olduğundan bunun için dizilerin yanında reklam filmlerinde de boy göstermektedir.

Bu başarılarının yanında dizi sektöründeki çalışma saatlerinden yakınan güzel oyuncu, oyunculuk eğitimlerine gayretle devam etmeyi ihmal etmemektedir.

 

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain