Menu

Semih Kurtulmuş İnstagram

semih-kurtulmus-instagram-hesabi
Kısmetse Olur Semih Kurtulmuş Sosyal Medya Hesabı Nedir?
Kanal D ekranlarının en gözde programlarından biri olan Kısmete Olur yeni sezona çok hızlı bir giriş yaptı. Birbirinden güzel gelin ve damat adayları ile izlenme oranlarını yükseltmeye devam ediyor.

Programın takipçileri adayları merak ediyor. Damat adaylarından Semih Kurtulmuş İnstagram hesabında takipçi sayısını hızla yükseltiyor. Semihkurtulmuş adlı instagram hesabında 443 bin takipçiye sahiptir.

Kısmetse olur programında 7 erkek 7 bayan yarışmacı 12 saat boyunda yarışma evinde beraber kalıyorlar. Evlenmeye karar veren çift için harika bir düğün organizasyonu yapılacak ve büyük ödül olan eve sahip olacaklar.

Semih Kurtulmuş 1992 de Çorlu’da doğmuştur. Lise mezunu olan yakışıklı damat adayı, erkek mağaza işletmeciliği ile meşguldür. 1.88 boyunda 90 kg’dır. Balık burcu erkeğidir. Aslen Tekirdağlıdır ve orada ikamet etmektedir. Gri rengi saçlarıyla dikkat çekici bir özelliğe sahiptir.

Yarışmaya hayatının kadınını aramak için geldiğini söyleyen damat adayı yarışmanın en çok takip edilen ve beğenilen adayları arasında yer alıyor. O hafta yarışmada eleme olmamıştı. Semih Kurtulmuş yarışmaya yeni bir aday beklenilmediği bir anda, eve gelip beklenmeyen sürpriz bir katılım sağlamıştır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain