Menu

Sarp Levendoğlu Kimdir / Ölene Kadar Dizisi Ender


35 yaşında ve muhteşem fiziği ile genç kızlar tarafından da çok sevilen Sarp Levendoğlu’nun aslında tam adı Ali Sarp Levendoğlu’dur.

Yönetmen Mustafa Altıoklar’ın yeğenidir. Ankara doğumlu olan yakışıklı oyuncu Aralık ayının 25. günü 1981 yılında dünyaya gelmiştir.

Hafızalara en çok Emret Komutanım adlı televizyon dizisiyle Levent Üsteğmen karakteri ile kazınsa da daha sonra oynadığı ve yönetmenliğini üstlendiği birçok proje ile de gündemde kalmayı başarmıştır.

Başarılı kariyerini bir de 2014 yılında oyuncu Birce Akalay ile yaptığı evlilik sonucu taçlandırmış olan yakışıklı ve yetenekli oyuncu şimdilerde ise Atv ekranlarında 12 Ocak 2017 de yayına girmiş olan Ölene Kadar adlı dizide Ender karakterini canlandırmaktadır.

Atv ekranlarında daha şimdiden sansasyon yaratacak gibi görünen bu muhteşem dizide Sarp Levendoğlu’nun yanı sıra Engin Akyürek, Fahriye Evcen gibi önemli isimlerde yer alıyor.

Gerek oyuncu kadrosu gerekse yapım kalitesi ve konusu diziyi daha şimdiden reytinglerde ön sıralara taşıyacak cinsinden duruyor.

Dizinin konusu aslında hayatın ta kendisi olan ve hayatın içinden bir adamın yaşadığı olumsuz neticeler yüzünden sevdiği kadını ve sevdiği diğer insanları kaybetme konusunu işliyor.

Birbirinden önemli ve kaliteli isimlerin yer aldığı ve 2017 yılına şimdiden damgasını vuracak gibi görünen bu dizi her Perşembe saat 20.00’de Atv ekranlarında sizlerle birlikte olmayı bekliyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain