Menu

Şahin Nart Kimdir Nereli Kaç Yaşında Boyu

sahin-nart-kismetse-olur
Kısmetse Olur Şahin Nart Nerelidir Boyu Ve Yaşı Hakkında Bilgi
Kanal D ekranlarının sevilen dizilerinden Kısmetse Olur ikinci sezonu ile de büyük bir ilgi ile takip edilmektedir. Kısmetse Olur programının sevilen yarışmacılarından biri de Şahin Nart’tır.

Şahin Nart yapılan röportajda çok kıskanç biri olduğunu ve kıskanılmaktan da hoşlandığını dile getirmiştir. Hayatındaki kadının kendine güvenen ve özgüveni yüksek biri olmasını istediğini belirtmiştir.

Şahin Nart 25 yaşındadır. Yarışmacının boyu 1.66 boyunda ve 76 kilodur. İstanbul’da yaşayan yarışmacının satış danışmanı uzmanı olduğu bilinmektedir.

Kısmetse Olur Ne Zaman Çıkıyor?

Kısmetse olur Kanal D ekranlarında büyük bir ilgi ile takip edilmektedir. Hafta içi yeni bölümleri yayınlanan program hafta sonu eleme geceleri ile de ekran karşısında yer almaktadır.

Hafta içi her gün 12.30 ve 16.15 saatleri arasında yayınlanan program pazar günleri eleme heyecanı ile takip edilmektedir.

Programın yarışmacılarından Şahin Nart’ın kim olduğu ise büyük merak konusu olmuştur. Satış danışmanı uzmanı olarak görev yapan yarışmacı hayatındaki kadını bulmak için Kısmetse olur’da yarıştığını ifade etmektedir. Hayatındaki kadının kendisine oldukça ilgili olmasını istemektedir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain