Menu

Ramazan Kalyoncu Kimdir Nereli Boyu ve Yaşı Kaç?

ramazan-kalyoncu-kimdir
Göz6 Yarışmacıları Ramazan Kalyoncu Kimdir Nereli Boyu ve Yaşı Kaç? Hakkında Bilgi
TV 8 ekranlarının oldukça farklı yarışmasında Göz6 farklı yarışmacıları ekran karşısına getirmektedir. Göz6 yarışmacılarından biri de Ramazan Kalyoncu’dur.

Ramazan Kalyoncu Survivor yarışmasına katılabilmek için bu yarışmadan birimcilik ile ayrılma düşüncesindedir. 8 kadın ve 8 erkeğin 4 ay aynı evde kalarak farklı yarışmalarda mücadele edecekler ve 24 saat kamera ile izleneceklerdir.

Yarışmadan başarılı bir şekilde ayrılan ve birinci olan yarışmacılar Survivor 2017 yarışmasına olmayı hak edecekler. Survivor 2017’ye katılma şartının olması ile yarışmacılar çok hırslı bir şekilde mücadele etmektedir.

Ramazan Kalyoncu Kimdir?

Ramazan Kalyoncu ismi TV 8 ekranlarındaki Göz6 yarışması ile tanınmıştır. Kral lakaplı yarışmacı fıtness eğitmenidir. 26 yaşındaki hırslı ve başarılı yarışmacı Rizelidir.

Zorlu yaşam şartlarına uyum sağlamak konusunda oldukça iddialı olduğunu dile getiren yarışmacı Survivor 2017’de yarışmak için sabırsızlandığını dile getirmektedir.

Sportif bir yapıya sahip olan yarışmacı aynı zamanda dalgalar ile mücadelede de oldukça başarılı olduğunu ifade ederek dalgalar ile mücadelesinden dolayı “Kral” lakabı ile anıldığını ifade etmiştir. Survivor’da olur ise yarışmacının oldukça iyi performans sergileyeceği düşünülmektedir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain