Menu

Poyraz Karayel Zülfikar Diziden Ayrıldı mı?

poyraz-karayel-zulfikar
Kanal D ekranlarında her çarşamba saat 20:00 da ekranlarda olan poyraz karayel dizisinin, 2. sezonunda bir çok polemikler ve söylentiler doğrultusunda dizinin oyuncuları arasında yer alan dizi deki ismi ile Zülfikar ( Celil Nalçakan ) diziden, ayrılıp ayrılmadığı hakkında bir söylem çıkmıştır.

Zülfikar bu dizide Bahri Umman’ın adamı olarak dizide rol oyanamaktadır. Söylediği şarkılar ve düşünceleri ile birçok izleyiciyi de kendisine hayran bırakmıştır.

Zülfikar Ayrıldı Mı? Diziden Çıktı Mı?

Zülfikar poyraz karayel ‘in 2.sezonunda hala dizide rol almaya devam etmektedir ve bahri umman’ın adamı olarak rollerini oynamaya devam etmektedir.

Poyrazın kardeşi meltem ile de bir ilişkisi olmuştur ve birbirlerine karşı âşık olduklarını belirtmektedirler. Şuan ki dizinin akışı içerisinde de Zülfikar’ın diziden ayrılabilecek sahnelerde yer almaması nedeni ile de dizideki rolüne devam edeceği görülmektedir. Dizinin sevilen karakterleri arasında yer alan, yeri gelince duygusal yeri gelince yaptığı güldürücü konuşmaları ve şakaları ile de rolüne hayat vermeye devam etmektedir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain