Menu

Poyraz Karayel Zafer Neden Öldü Diziden Ayrıldı Mı?

poyraz-karayel-zafer
3 sezondur heyecan ile izlenen Kanal D ekranlarının efsane dizisi Poyraz Karayel 7 Ocak 2015 tarihinde bizlerle bululmuştu. Aksiyon ve drama içerikli dizi Poyraz Karayel Osman Taşcı yönetiminde halen bizlerle olmaya devam etmektedir.

3. sezon da öldüğü sanıla dizinin başrol oyuncusu olan İlker Kaleli’nin canlandırdığı Ahmet Poyraz Karayel’in istihbarat ile yaşadığı tüm anılar anlatılmaktadır.

Fakat Ahmet Poyraz Karayel ölmemiştir. Ölüm sahnesi sadece bir rüyadan ibarettir. Mit tarafından kaçırılan Ahmet Poyraz Karayel, Ayşegül’ün düğününde geri gelecektir. Dizinin 46. bölümünde Sefer olay yarattı. Sema’yı kurtarmak için kendini feda eden Sefer öldü mü, sorusu akıllarda soru işareti bıraktı. Ancak yeni sezonda liderliğinin kutlanacağını düşündüğü partide herkes tarafından bıçaklanan Zafer partide öldürülmüştür.

Zafer karakterini canlandıran Engin Benli, sosyal medya hesabından Limon Filme ve tüm izleyicilere teşekkürlerini iletmiştir. Kötü adamlar her zaman ölürler ama Zafer’in ölümü biraz acı oldu. Saltanatının sefasını süremeden ölen Zafer, yaptığı açıklamalardan ve teşekkürlerden sonra diziye bir daha dönmeyeceğini kesinleştirmiştir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain