Menu

Poyraz Karayel Yeni Sezon Kadrosu Ve Oyuncuları Kimler

poyraz-karayel-dizi-oyunculari
Poyraz Karayel Dizi Oyuncuları Kimler – Yeni Oyuncular
Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Poyraz Karayel, geçtiğimiz sene sezon müthiş bir sezon finali yaparak izleyicilerini büyülemiştir.

Dizinin ana karakterlerinden birisi olan Poyraz Karayel’in ölmesi izleyicilerde büyük bir şok yaşanmasına neden olmuşken, dizinin bu seneki sezonunun ilk bölümünde Poyraz Karayel’in ölmediği ile ilgili sinyaller verilmişti, nitekim ikinci bölümde Poyraz Karayel’in hayatta olduğu anlaşılmıştı. Ancak dizinin bu seneki oyuncu kadrosu değişen senaryo ile büyümüştür.

Poyraz Karayel’e Hangi Oyuncular Dahil Oldu?

Poyraz Karayel yeni sezon kadrosu ve oyuncuları 2016- 2017 konusunda en önemli isimlerden birisi Sadık karakteri ile Ünal Silver’dir. Çınar’ın babasını canlandıran isim, en son Aşk Yalanı Sever dizisinde rol almıştı.

Dizinin yeni isimlerinden birisi ise Çınar karakterini canlandıran İlker Aksum’dur. Ayşegül’ün evlendiği isim olan Çınar karakteri de seyircilerin severek takip ettiği oyunculardan birisi olmuştur. Bunun dışında Çınar’ın annesi Nevra Saygıner’i canlandıran Ayda Aksel ve kardeşini canlandıran Fatih Dönmez’de Poyraz Karayel dizisine bu sezon dahil olan isimlerdendir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain