Menu

Poyraz Karayel Yeni Oyuncuları

poyraz-karayel-oyunculari
Kanal D ekranlarının vazgeçilmez dizisi Poyraz Karayel 12 Ekim Çarşamba günü yeni bölümü ile sevenlerinin karşısına çıktı. Sevilen dizi de oyuncu kadrosuna yeni isimler eklendi. Peki kimler dizi kadrosuna eklendi?

Ayda Aksel kimdir?

Ayda Aksel, 31 ekim 1962 İstanbul doğumludur. Uzun yıllar Devlet Tiyatrosunda çalıştı. İki kez evlenen başarılı oyuncunun Leyla ve Efe adında iki çocuğu bulunmaktadır. Daha çok tiyatro oyunlarında rol alan Ayda Aksel, sinema dünyasında; Cumhuriyet, Sınav, Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm, dizi dünyasında ise Zengin Kız Fakir Oğlan, Yalancı Bahar ve Poyraz Karayel gibi dizilerde rol aldı.

Funda Eryiğit kimdir?

Aslen Samsunlu olan Funda Eryiğit Hollanda’da dünyaya geldi. 34 yaşındadır. Meslek eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarında almıştır. Televizyon dünyasında Canım Ailem, Karadayı ve Eski Hikayem gibi dizilerde rol aldı.

İlker Aksukum kimdir?

1971 yılında Isparta’da dünyaya gelen İlker Aksukum, Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bölümünü bitirdi. İlker Aksukum ilk olarak Çarli filminde rol aldı. Daha sonra Yabancı Damat, Muhteşem Yüzyıl ve Tatar Ramazan gibi dizilerle oyunculuk hayatına devam etti.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain