Menu

Poyraz Karayel Poyraz Sözleri

poyraz-sozleri-replikleri
poyraz karayel replikleri Ve Sözleri
Kanal d adlı özel televizyon kanalında yayın tarihine başladığı ilk günden beri çok sayıda kişi tarafından izlenen dizi Poyraz Karayel senaryosunda yer alan sözleriyle de herkesi etkiliyor.

Oldukça ilginç bir konuya sahip olan dizinin kadrosunda yer alan oyuncuların yeteneği dizinin bu kadar başarılı olmasını sağlayan etkenler arasında yer almakta.

Dizide hemen her karakterin söylediği derin sözler bulunuyor. Ancak, elbette bu sözler izleyicide, en fazla başrolde yer alan Poyraz karakterinden duyulduğunda etki yaratıyor.

Hem romantik hem zeki hem de yetenekli bir polis memuru olan Poyraz, Ayşegül’le yaşadıkları aşkla ilgili söylediği sözleriyle herkesin dikkatini çekmeyi başarmış durumda.

Poyraz’ın Bazı Replikleri

Poyraz’ın söylemiş olduğu “Ben bir parça sevgi istedim. Gayri safi milli sevgiden payıma düşeni istedim. Benim hakkımı neden vermiyorlar?” sözleri çoğu izleyicinin hatırlayacağı repliklerin başında geliyor.

Poyraz’ın izleyiciler tarafından hak verilen repliklerinden bir tanesi de “Ben yaşamaktan yoruldum artık. O kadar yoruldum ki ölmeye bile gücüm kalmayacak diye korkuyorum” kelimelerini içeren repliktir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain