Menu

Poyraz Karayel Karakterleri Ve İsimleri

poyraz-karayel-karakterleri
Poyraz Karayel Dizisi Karakterleri Ve İsimleri Hakkında
Kanal D’nin en sevilen dizilerinden birisi olan Poyraz Karayel, her hafta yeni bir heyecana ve maceraya konu olmaya devam ediyor. Aşkın maceranın ve aksiyonun eksik olmadığı dizi 3.sezonuyla ekranlarda fırtına gibi esiyor. Çarşamba akşamlarının en çok seyredilen programı olan dizide hemen her karakterin kendine özgü bir hayran kitlesi oluşmuş durumda.

Dizideki karakterler

Dizinin başkahramanları olan Poyraz Karayel’i İlker Kaleli, Ayşegül’ü ise Burcu Terzioğlu canlandırmaktadır. Gerek oyunculukları gerekse de yakışıklılığı ve güzelliği ile büyük bir hayran kitlesine sahip bu oyuncuların yanı sıra, Bahri Umman karakterini usta oyuncu Musa Uzunlar, Zülfikar karakterini Celil Nalçakan, Sadrettin karakterini Ali İl, Poyrazın oğlu Sinan karakterini de Ataberk Mutlu canlandırmaktadır.

Bunların yanı sıra diziye bu sezon dâhil olan Çınar karakterini İlker Aksum, Eda Bozkurt karakterini Funda Eryiğit ve Nevra Saygunar karakterini de Ayda Aksel canlandırmaktadır. İlk sezonun sonunda diziden ayrılan ve üçüncü sezon tekrar geri dönen Mümtaz karakteri de ünlü oyuncu Murat Daltaban tarafından oynanmaktadır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain