Menu

Poyraz Karayel Jenerik Dizi Müzikleri

poyraz-karayel-jenerik
Kanal D ekranlarında yayınlanan dizi, Çarşamba günleri saat 20:30’da yayına başlamaktadır. Dizi müzikleri ve her hafta yeni bölüm içerisinde çalan müzikler izleyiciler tarafından beğenilmiştir. Poyraz Karayel müziği, Anadolu Rock efsanelerinden olan Haluk Levent’in Acılara Tutunmak şarkısıdır. Her bölümde farklı bir jenerik müziği kullanarak dikkat çekmeyi başarmıştır.

Dizi içerisinde Rock gruplarından olan Duman’ın, Elleri Ellerime şarkısı da yer almaktadır. Poyraz Karayel dizisinin başrol oyuncusu İlker Kaleli’nin dizi içerisinde söylediği bir bölümde yayınlanmıştır.

Türkçe Pop sanatçılarından biri olan Nazan Öncel’in Gitme Kal Bu Şehirde şarkısı da yer almaktadır. Her hafta yayınlanan dizi bölümlerinde farklı farklı müzik jeneriklerine yer verilmiştir. Müslüm Gürses ve Nilüfer’in düet şarkılarına da yer verilmiştir.

Dizinin kendine ait olan jenerik müziğinin adı ise; “Bende tarçın, sende ıhlamur kokusu” adlı şarkıdır. Bu jenerik müziği ile aynı zamanda Hüzün şarkısı her bölümde yer verilen iki jenerik müziğinden biri haline gelmiştir. Yeni jenerik müzikleriyle Kanal D ekranlarında devam etmektedir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain