Menu

Poyraz Karayel Gözlüğü

Kanal D ekranlarında Çarşamba günleri saat 20:00’da yayınlanan Poyraz Karayel dizisi her hafta yeni bölümü ile izleyicilerinin karşısında.

Bu sene düzenlenen Altın Kelebek Festival’in de en çok ödülü alan dizilerden biri olarak seçilmiştir. Oyuncu kadrosu ve dizi yönetmenliği ile Kanal D’ ye ödül getiren dizilerden olmuştur.

Poyraz Karayel Gözlüğü:

Dizi içinde giyim ve takı aksesuarlarının oyuncular üzerindeki şıklığı dikkat çekmektedir. Kullanılan kıyafet, ayakkabı ve aksesuarlar her bir markanın isini üzerinde taşımaktadır. Dizi içerisindeki kullanılan gözlükler daha çok dikkat çekmiştir. Poyraz Karayel gözlüklerinin hangi marka ve nerede satıldığı konusunda henüz bir açıklama yapılmamıştır.

Gözlük ve aksesuarların dizi final sezonu sonunda izleyici ve hayran kitlesine açık arttırma ile satılacağı planlanmaktadır.

Kıyafet ve ayakkabılarda da bir marka ismi vermeyen oyuncular ilerleyen zamanlarda açıklayacağını belirtmişlerdir. Kullanılan gözlüklerin dikkat çekici ve farklı oluşu hangi marka olduğuna merak uyandırmıştır. Önümüzdeki günlerde dizi içerisinde kullanılan giyim, ayakkabı, aksesuarların hangi marka ve nerede satıldıkları ile ilgili bilgiler verilecektir.

poyraz-karayel-gozlugu-modeli poyraz-karayel-gozlugu-resim poyraz-karayel-gozlugu

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain