Menu

Poyraz Karayel Gerçekte Kimdir Adı Yaşı Ve Boyu

poyraz-karayel-gercekte-kimdir
Poyraz Karayel Gerçekte Kimdir Adı Yaşı Ve Boyu Hakkında Bilgi
Poyraz Karayel dizisi ile parlayan, genç oyunculardan birisi olan İlker Kaleli, Kanal D ekranlarında yayınlanan ve milyonlarca seyircisi olan Poyraz Karayel dizisinin başrol oyuncuları arasındadır. Hatta diziye ismini veren karakteri canlandırmaktadır.

İlker Kaleli, Poyraz Karayel karakterini oldukça başarılı bir şekilde canlandırarak sevenlerinin gönlünde taht kurmuş karakterlerden birisidir. Dizide Ayşegül’e olan aşkını her fırsatta dile getiren ve aşkı için yapamayacağı şey olmayan Poyraz Karayel, aynı zamanda oğlu ve görevine de çok önem vermektedir.

İlker Kaleli Kişisel Özellikleri

Poyraz Karayel dizisinde Poyraz Karayel karakterini canlandıran İlker Kaleli, 5 Mart 1983 yılında İstanbul’da doğmuştur. Uzun yıllar boyunca oyunculuk dersleri alan Kaleli, uzun bir süre eğitimine yurtdışında devam etmiş ve sonrasında yeniden Türkiye’ye dönmüştür.

Bugüne kadar farklı projelerde yer alan İlker Kaleli’nin boyu ve kilosu diziyi ve oyuncuyu takip eden seyirciler tarafından merak edilen konuların başında yer alıyor. Deneyimli oyuncunun boyunun 187 cm, kilosunun ise 65 kg civarında olduğunu belirtelim.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain