Menu

Poyraz Karayel Dizisinin Romantik Sözleri

poyraz-karayel-dizisinin-romantik-sozleri
Ayşegül: Babam sakın gelmesin. Kalbi var. Düşün… Onun bile kalbi var.

Zülfikar: Bu dünya diyorum! Akıl ve zalimlikle yönetiliyor! İsyan etmek bir halta yaramıyor! Aşık olmamız lazım! Çiğdem seninle benim kavuşmamız lazım! Kavuşursak ne olacak biliyor musun? Dünyanın bütün bankaları biz kavuşursak batacak! Hazine bonoları tahviller senetler hepsi yanıp kül olacak! Borsalar, birleşmiş milletler hepsi belasını bulacak.

Poyraz: Bir şey eksik amatam bulamadım.

Ayşegül: Ben söyleyeyim sana cesaret hapı.

Poyraz: Bana öyle davranma… Ayrılıkgitme lafları etme bana… Yakınından kıyısından geçme mümkünse. Biraz Oğuz Atay, Bir tutam Cemal Süreyya. Önce ayakların yerden kesilir, sonra bir bakmışsınız baş aşağı düşüyorsunuz.

Poyraz: Unuttun galiba. Benim adım Poyraz Karayel. Benim başıma bir takım felaketlerin gelmesi için mantığa gerek yok.

Bahri: Bu şehir sandığın kadar büyük değil. Bizler basit adamlar değiliz. Bak yedi derviş bir posta oturur iki padişah cihana sığmaz.

Zülfikar: Anlatmaya çalıştım dün! Benim altın gibi bir kalbim yok! Ben polis filan da değilim! Poyraz: Ah be oğlum. Onca yıllık aşk hayatımda bir kere böyle milletin içinde haykırmadım! Onunla tanıştığım güne lanet ediyorum. Her insan ikinci bir şansı hak eder. Biri bana oyun oynuyor, biri bana fena kafayı takmış.

Ayşegül: Canım acıyor benim! İçim acıyor Poyraz. Kalbimi diri diri sökseydin bu kadar acımazdı

 

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain