Menu

Poyraz Karayel Dizisinde Çalan Müzikler Ve Jenerik Fon Şarkıları

poyraz-karayel-dizi-muzigi-jenerik
Poyraz Karayel Dizisi Jenerik Müziği
Poyraz Karayel dizisi Kanal D ekranlarında, Limon film tarafından yapımcılığını Hayri Aslan’ın üstlendiği, başrollerinde ise İlker Kaleli, Musa Uzunlar ve Burçin Terzioğlu ‘nun oynadığı 2.sezonun çekimlerini yapan dizidir.

Dizi içeriğinde aksiyon, macera, duygusal ve polisiye sahneleri ile izleyicileri tarafından da oldukça izlenmesi yüksek bir kitleye sahiptir.

Kanal D ekranlarında yayınlanan poyraz karayel dizisi hafta içi her çarşamba saat 20:00’ de ekranlarda izleyicileri ile kavuşmaktadır.

Dizide Çalan Müzikler Ve Jenerik Fon Şarkıları

Alpay Göltekin’in ait olan imkansız müziği dizinin ana müziği olarak belirlenmiştir. Duygusal sahnelerde ve dizinin başlangıcında genellikle yer verilmektedir. Yine Alpay Göltekin’in çaldığı anlamsız müziği çalmaktadır.

Dizide ayrılık, mutluluk gibi müziklere de yer verilmiştir. Yine İlker Kaleli tarafından dizide seslendirilen, Müslüm Gürses’ e ait ve seslendirdiği kaç kadeh kırıldı, elleri ellerime gibi müziklere de yer verilmiştir.

Dizide, Müslüm Gürses’e ait Nilüfer adlı şarkıya da yer verilmektedir. Jenerik ve fon müzikleri ile duygusallığı ön plana çıkmaktadır.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain