Menu

Poyraz Karayel Bahri Baba Replikleri ve Sahneleri

poyraz-karayel-bahri-baba-replikleri-resim
Poyraz Karayel Dizisi Bahri Baba Sahneleri Ve Replikleri
Kanal D ekranlarında yayınlanan ve ikinci sezonunu yaşayan Poyraz Karayel dizisinin en önemli isimlerinden birisi Bahri Baba karakterini canlandıran Musa Uzunlar’dır.

Ailesinin başında yer alan ve yer altı dünyasının eski isimlerinden birisi olan Bahri Umman, Poyraz Karayel dizisindeki unutulmaz sahneleri ve replikleri ile birçok kişi tarafından tanınıyor.

Bahri Umman’a Özel Olan Replikler

Poyraz Karayel dizisinin kilit isimlerinden birisi olan Bahri babanın bugüne kadar birçok önemli repliğinin ve sahnesinin olduğunu söyleyebiliriz. Unutulmaz repliklerden birisi, “”Ben hayatım boyunca kimseyi tehdit etmedim, çünkü kimse o kadar ileri gidemedi” repliğidir. Karşısındaki düşmanlarına kibar bir şekilde korku salan Bahri Umman’ın bu repliği, diziyi takip eden seyircilerin de büyük ilgisini görmüştür.

Bahri Umman’ın iz bırakan başka bir repliği ise “Ben nasıl Bahri Umman oldum biliyor musun, sevdiklerimden vazgeçerek” cümlesidir. Bugüne kadar çok zor şartlar yaşadığını, bu günlere gelene kadar çok sevdiğini ifade eden bu replik, Bahri Umman karakterinin akıllarda kalan repliklerinden sadece bir tanesidir.
tumblr-poyraz-karayel-bahri-baba-replikleri poyraz-karayel-bahri-baba-replikleri-tumblr

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain