Menu

Poyraz Karayel Avukat Sema Kimdir? Öldü Mü?

poyraz-karayel-avukat-sema-kimdir
Poyraz Karayel Dizisi Avukat Sema Kimdir? Gerçek Adı Nedir (Emel Çölgeçen) Kaç Yaşında
Poyraz Karayel, uzun süredir Kanal D ekranlarında yer alan önemli televizyon dizileri arasındadır. Birbirinden değerli oyuncuların yer aldığı dizinin en dikkat çeken karakterlerinden birisi de avukat Sema karakterini canlandıran Emel Çölgeçen’dir.

Umman ailesinin avukatı rolünü oynayan Emel Çölgeçen, 9 Temmuz 1976 İstanbul doğumludur. Tiyatro ile çok küçük yaşlarda tanışan ünlü oyuncunun geçmişinde çok önemli projelere imza attığını söyleyebiliriz.

Geniş Aile, Aliye, Tramvay ve Gülşen Abi Çölgeçen’in rol aldığı bazı projelerdendir. Güzel oyuncunun son olarak rol aldığı dizi ise Poyraz Karayel dizisidir. Diziyi takip eden seyircilerin merak ettiği konulardan birisi de Sema’nın ölüp ölmediğidir. Sefer’in ölümünden sonra oldukça zor zamanlar geçiren Sema, geçtiğimiz sezon kendi canından vazgeçerek ölmüş ve diziden ayrılmıştır.

Sefer’in Ölümü Sema’yı Derinden Yaralamıştı

Dizinin geçtiğimiz sezonunda çok sevdiği sevgilisini, eşini kaybeden Sema, uzun süre psikolojisini düzeltmeye çalışmış ancak bir türlü kendisini toparlayamamıştı. Sema, 62. bölümde Sefer’e kavuşacağını düşündüğü için kendi yaşamına son verdi ve diziden ayrıldı.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain