Menu

Pascal Nouma Kimdir / Şevkat Yerimdar Dizisi Pascal


Ekranların merakla beklenen dizisi Şevkat Yerimdar adlı dizi çok yakında izleyici ile buluşacak. Dizide birçok sürpriz oyuncu rol alacak. Pascal Nouma da bu isimlerden bir tanesi.

Dizideki adı Pascal olacak olan Nouma dizinin başrol oyuncularından Şevkat’ın yakın arkadaşı olarak dizide rol alacak.

Hareketli ve komedi yönü ile dizi de ön plana çıkacak olan Pascal’ın diziye nasıl bir hava katacağı şimdiden en çok merak edilen konulardan bir tanesi.

Peki, Pascal Nouma kimdir?

Pascal Nouma, 6 Ocak 1972 yılında Fransa dünyaya geldi. Küçük yaştan itibaren futbol oynadı. Futbol konusundaki yeteneği birçok kulübün dikkatini çekti ve adeta Fransa futbolu için yeni bir yıldız doğdu.

1989 yılında başladığı profesyonel kariyeri birçok başarı ile taçlandırıldı. Saha içindeki başarıları saha dışındaki bazı hareketlerinden dolayı gölgede kaldı.

Özellikle bazı hareketleri birçok kesim tarafından uygunsuz bulundu. Pascal Nouma tepkilere daha fazla dayanamadı ve 2005 yılında, henüz 33 yaşındayken futbolculuk kariyerini bitirdi ve Türkiye’ye yerleşerek dizi ve sinema oyunculuğuna başladı. Ayrıca birçok yarışma da görev aldı.

Pascal Nouma’nın özel hayatı

Pascal Nouma’nın Noah ve Marib adında iki çocuğu bulunmakta. Nouma çocuklarının annesi Celine’den boşandı. 1.86 cm boyunda olan Fransız süper star 88 kilodur.

Kahverengi gözlere sahip olan Pascal Nouma Oğlak burcudur. Pascal Nouma Türkiye için ikinci vatanım demekte ve özellikle Türk mutfağından büyük keyif almakta.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain