Menu

Özlem Maden Kimdir / Dayan Yüreğim Dizisi Gülsüm


Fox TV yeni bir dizi hazırlığında oyuncu kadrosu açıklanan dizi uzun zamandır ekranlarda görünmeyen yüzleri ile merak konusu olan bir diziye imza atmak üzere.

Dayan Yüreğim dizisinde dram, aşk konularının yine herkesi saracağı şüphesiz. Dizi konusu hakkında tam bir şey bilinmemekle beraber güzelliği ve daha önceki projelerdeki başarısıyla tanınan Özlem Maden’de yer alacak.

Özlem Maden Dayan Yüreği dizisinde Gülsüm isimli bir karakteri ekranlara getirecek.

Genç Yetenek Özlem Maden Kimdir Neler Yapar?

Özlem Maden 29 yaşında, 1987 yılında Ocak Ayı doğumlu. Oğlak burcu olan oyuncu burcunun özelliklerini taşıdığını belirtiyor.

1.65 boyunda, 50 kilo oyuncu fiziği ve güzelliği ile beğeni toplayan genç oyunculardan. Oyuncu Sakarya doğumludur. Annesinin bir Karadeniz kadını babasının ciddi ve otoriter bir adam olduğunu söylüyor güzel oyuncu.

15 yaşında sahnelerle tanışan Özlem Madem bu aşktan bir daha vazgeçemediğini belirtiyor. 3 Sende kadar da Uzak doğu dövüşleri ile ilgilenmiş.

Okul hayatı boyunca ele avuca sığmaz bir kız olan Özlem Hacettepe üniversitesi tiyatro mezunu. Mezun olduktan sonra birçok başarılı dizide rol olan oyuncu en son yayınlanmasını sabırsızlıkla beklenen Dayan Yüreğim dizisinde Gülsüm rolüyle dikkatleri çekecek.

Tuttuğunu koparan bir yapısı olan Özlem Maden’in gece hayatı ile pek arasının olmadığı evinde arkadaş sohbetlerini tercih ettiği biliniyor.

Öğlen ve akşam yemekleriyle çok arası olmayan güzel oyuncu kahvaltı delisi. Kahvaltıda kuş sütü dâhil her şeyin olmasını istiyor. Çok abartıdan hoşlanmayan Özlem, sade bir tarzı olduğunu belirtiyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain