Menu

Ozlem Başkaya Kimdir Umuda Kelepçe Vurulmaz Dizisi Güler

Umuda Kelepçe Vurulmaz isimli yeni dizinin öne çıkan karakterlerinden biri Güler. Dizide Güler rolü ile yer alan oyuncu Özlem Başkaya önemli karakterlerden birini canlandırıyor.

Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinin ana karakterlerinden biri olan Fırat’ın annesi Güler, bir suçtan dolayı mahkum olan oğlunun suçsuzluğuna inanıyor ve bunu ispat etmek için elinden gelen bütün çabayı sarf ediyor.

Bir annenin oğlu için verdiği mücadeleyi en güzel şekilde sergileyen Güler karakteri ile Özlem Başkaya dizede sevilen oyuncular arasında yer alacak gibi görünüyor.

Özlem Başkaya Kimdir

Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi oyuncularından olan Özlem Başkaya, Ankara Üniversitesinden mezun. Tiyatro bölümü mezunu olan oyuncu 16 Ağustos 1975 doğumlu. Bir çok televizyon dizisinde rol alarak renkli karakterleri canlandıran oyuncunun tiyatro dalında var olan yeteneği de oldukça göze çarpıyor.

Rol aldığı bir tiyatro oyunu ile en başarılı kadın oyuncu ödülünü almaya hak kazanan Özlem Başkaya aynı zamanda öğretmenlik yapıyor.

Umuda Kelepçe Vurulmaz

7 farklı mahkum gencin hayatlarında bir dönüm noktasını ele alan dizi de gençlere mahkumiyetleri sırasında tanınan tekrar eğitim ve öğrenim imkanı onlar için yeni umutlara kapı olacak gibi görünüyor.

Dizinin baş kahramanlarından biri olan Fırat bu mahkum gençlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Fırat’ın annesi rolünde Güler karakteri ile rol alan Özlem Başkaya muhteşem oyunculuğunu yeni dizide sergilemeye devam ediyor. Umuda Kelepçe Vurulmaz Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşuyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain