Menu

özgürcan Çevik Kimdir / Şevkat Yerimdar Dizisi Şevkat


Şefkat Yerimdar dizisi başkarakterini canlandıran oyuncu Özgürcan Çevik. Dizide Şefkat Yerimdar karakteri ile izleyici karşısına çıkmaktadır. Asi ruhlu ve öfkesine hakim olamayan ancak özünde iyi bir insan olan Şefkat haksızlığa asla tahammül edemeyen bir yapıdadır.

Yardımseverliği ile yaşadığı mahallede oldukça sevilen Şefkat’in hayatı zengin bir kız olan Esin’in Cevdet Bey tarafından kendisine emanet edilmesi ile değişmeye başlar.

Şefkat Esin’i yola getirmeye çalışacaktır. Ancak bu iki renkli ve farklı karakter bir araya gelerek oldukça ilginç maceraların yaşanmasını sebep olacaktır.

Özgürcan Çevik Kimdir

Ankara Ayrancı lisesinden mezun olan Özgürcan Çevik Hacettepe Üniversitesi’nde Turizm ve Otelcilik okumuş daha sonra Bilkent Üniversitesi Tiyatro ve oyunculuk bölümünde eğitim almıştır.

Oyuncu 24 Ekim 1983 Ankara doğumludur. Akrep burcu olan oyuncu yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Daha önce sinema filmlerinde de rol almıştır.

Şefkat Yerimdar Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Dizinin oyuncu kadrosunda Özgürcan Çevik, Başak Parlak, Tarık Papuççuoğlu, Cezmi Baskın ve Serkan Kuru yer almaktadır.

3 Ocak 2017 tarihinden itibaren ekranlarda olmaya başlayan dizinin senaristliğini Erol Hizarcı yapmaktadır. Dizinin Yönetmeni Bülent İşbilen’dir.

Güzel bir mahallede geçen dizinin iki başkahramanı Şefkat ve Esin isimli çılgın karakterlerin arasında geçenleri ve onların taşkınlıkları ile ilginç olaylar yaşayan mahallelinin yaşadıklarını konu alan bu muhteşem dizi, yetenekli oyuncu kadrosu ile ekranlarda olmaya devam etmektedir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain