Menu

Özge Gürel Kimdir / Yıldızlar Şahidim Dizisi Haziran


Yıldızlar Şahidim Dizisi Haziran Kimdir?
Ekranların yeni yapımı Yıldızlar Şahidim dizisinin başrol oyuncularından biri Özge Gürel dizide Haziran karakteri ile karşımıza çıkmaktadır.

Küçük bir semtte yaşayan Haziran maddi durumu pekiyi olmayan ama hayata dair umutları ve hayalleri olan bir genç kızdır.

Genç kız Aras adındaki bir pop yıldızına aşık olur. İkilinin arasındaki şan, şöhret gibi ayrılıkların yanı sıra başka engellerde mevcuttur.

Haziran’ın hayatının değişmesi ile karşı karşıya gelen ikili, bütün engellere rağmen birbirini sevmekten vazgeçmeyecektir.

Özge Gürel Kimdir

Özge Gürel 5 Şubat 1987 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Aslen Silivrili olduğunu belirten güzel oyuncu İstanbul’da yaşamını sürdürmektedir. 29 yaşındaki oyuncu aynı zamanda balık burcudur.

Liseden mezun olduktan sonra Beykent Üniversitesini kazanmış ancak tercih ettiği Ticaret bölümüne devam etmemiş, eğitim hayatını yarıda bırakmıştır.

Daha sonra oyunculukla ilgili eğitim alan Özge Gürel birçok dizide rol almış ve Türk televizyonlarındaki yerini alarak kendine bir hayran kitlesi oluşturmayı başarmıştır.

Yıldızlar Şahidim Dizisi

Star TV ekranlarında yayınlanacak olan Yıldızlar Şahidim dizisi yetenekli oyuncu kadrosu ve aşkın her yönünü ele alan muhteşem konusu ile dikkat çekmektedir.

Senaristliğini Pınar Bulut Deren’in yaptığı dizinin yönetmenliğini Yıldız Hülya Bilban yapmaktadır.

Baş rollerinde Özge Gürel, Berk Cankat, Canan Ergüder, Aslı İnandık, Mesut Akusta gibi ünlü isimlerin yer aldığı Yıldızlar Şahidim dizisi renkli hikayesi ile ekranlardaki yerini alarak izleyicinin beğenisini toplamayı hedeflemektedir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain