Menu

Özcan Tekdemir Kimdir / Aşk Laftan Anlamaz Dizisi Aslı


Aşk Laftan Anlamaz dizisinde Aslı karakterini Özcan Tekdemir canlandırır. Hayat’ın (Hande Erçel) ev arkadaşlarından biridir. İpek, Aslı ve Hande aynı evde yaşayan 3 arkadaştır.

Aslı oldukça iyimser, etrafındaki hemen hemen güvenen, pozitif ve yardım etmeyi seven bir karakterdir. Mesleği hemşireliktir. ve sık nöbete kaldığı için sürekli yordun gezer.

Ama başka insanların iyiliği ve hayatları için çabalamayı mesleği gereği sever. Aslı kötü tarafı olmayan, öfkesi, hayalleri, aşkı saf ve kuvvetli yaşayan bir karaktere sahiptir.

Aslı karakterinin aşk tecrübesi yoktur. Aşkı masal kitaplarındaki gibi yaşanacağını düşünür ve ev arkadaşı Hayat’ın Murat ile olan aşkını hep destekler.

Özcan Tekdemir Biyografisi

Özcan Tekdemir 27 Mart 1987 yılında İstanbul’da doğmuştur. Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi’nde Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramatik Yazarlık bölümünde almıştır.

Yüksek lisansını Kadir Has Üniversitesi’nde İleri Oyunculuk bölümünde yapmıştır. Özcan Tekdemir öğrencilik yıllarında muhabirlik yapmıştır. İlk 2013 yılında dizi oyunculuğu ile kariyerine başlamıştır.

Özcan Tekdemir Fiziki Özellikleri

29 yaşındaki güzel oyuncu 1.66 cm boyunda, 54 kg ağırlığındadır. Özcan Tekdemir koç burcudur. Göz rengi kahverengi, beyaz tenli ve kızıl saçlıdır.

Özcan Tekdemir’in Hobisi

Çok yönlü kişiliği olan Özcan Tekdemir oynadığı tiyatro ve dizilerin dışında şiir yazmayı da seviyor. Bunların hepsinin kendisinin kimliğini oluşturduğunu düşünüyor.

Bir röportajında geleceğiyle ilgili planlarının arasında, kendini zorlayabileceği, çok çalışacağı ve yönetmenin kurduğu dünya ile gurur duyacağı işlerde yer almayı temenni ediyor. Ayrıca Özcan Tekdemir’in rol seçme gibi bir kıstası da yoktur.

 

 

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain