Menu

Ölene Kadar Dizisi Nerede Çekiliyor (Çekim Yerleri)


Ülkemizin en büyük televizyon kanallarından bir tanesi olan ATV ekranlarında yayın hayatına başlayan, başlamadan önce yayınlanan tanıtımlarıyla da başarılı olacağını belli etmiş olan dizi Ölene Kadar, izleyicilerin beğenisini kazanmaya her hafta devam ediyor.

Oldukça sarsıcı bir hikayeye sahip olan dizi, romantik komedi türündeki ilk bölümünden sonra yayınlanan bölümleriyle izleyenleri şaşırtıyor.

Dizinin dramaya dönüşen kurgusu, yetenekli oyuncu ekibi sayesinde, beğenilmeye devam ediyor. Bu dizi ilk bölümünden itibaren kafanızı karıştırmaya başlıyor.

Adalet ve hak kavramalarını tekrar sorgulamanızı sağlayacak olan dizi, usta oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

Çekim Yerleri Nereler? 

Dizi oyuncularını ve çekim ortamını canlı şekilde izleme fırsatı bulmak isteyenler için güzel bir haberimiz var. Dizi ekibinin çekim yaptığı yerler İstanbul’da yaşayanlar için kolay şekilde ziyaret edilebilir.

İstanbul’da ekibin çekim yapmak amacıyla en çok kullandığı semt Beykoz. Bu yeşil ve doğal alanları bol olan semte bir gün yolunuz düşerse dizinin çekim yapıldığı saatlere denk gelme olasılığınız oldukça yüksek.

Haftada 6 gün çekimleri süren dizinin ilk bölümleri hastane ve hapishane gibi kapalı ortamlarda geçiyordu.

Ekibin kapalı alanlarda çekim yaptığı zamanlar dışında, belirli bir mesafeyi korumanız ve çalışanların işlerini yapmalarına engel olmamanız halinde çekimleri izlemeniz mümkün oluyor.

Çoğu dizinin çekildiği İstanbul, doğal ve tarihi dokusu nedeniyle sinema ve dizi sektöründe çok sayıda uzun ya da kısa metrajlı proje açısından tercih ediliyor.

 

Bu Yazıya Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Domain